Opublikowano

Ogrzewanie podłogowe Purmo RollJet w zestawach

Zestawy Purmo RollJet to nasza propozycja dla osób, które chcą w prosty sposób kupić kompletny zestaw elementów do ogrzewania podłogowego który zapewni wymaganą moc grzewczą.

W naszym sklepie wysyłkowym oferujemy zestaw RollJet16 bazujący na rurach o średnicy 16mm, oraz RollJet17 na rurach o średnicy 17mm.

Pierwsza propozycja to tradycyjne rozwiązanie pozwalające na realizacje obiegów grzewczych o powierzchni do około 14m2 z rurą o długości do 120m i spadku ciśnienia do 200mBar. Zestawy RollJet17 dzięki większej średnicy rury, a tym samy mniejszym oporom przepływu pozwalają na realizację pętli grzewczych o powierzchni nawet do 25m2. Dzięki temu w budynkach gdzie ogrzewanie podłogowe jest ogrzewaniem głównym i mamy do czynienia z dużymi powierzchniami możemy uprościć instalację, zmniejszyć ilość połączeń oraz zastosować mniejsze i tańsze w zakupie rozdzielacze podłogowe.

Kluczowe cechy zestawów ogrzewania podłogowego:

  • elementy jednego producenta idealnie do siebie pasujące,
  • wszystko dostarczane jest na plac budowy jako w jednej dostawie,
  • brak potrzeby stosowania specjalistycznych narzędzi,
  • obliczone przepływy czynnika dla typowych nawierzchni oraz podane moce maksymalne do uzyskania przy rozstawie 20cm,
  • możliwość otrzymania gwarancji 30 lat wraz z polisą ubezpieczeniową pokrywającą koszty przywrócenia domu do stanu pierwotnego w przypadku awarii – na podstawie protokołu z próby ciśnieniowej instalacji.
  • możliwość modyfikacji zestawów pod indywidualne potrzeby (np. dodatkowe pętle grzewcze)

Aktualna oferta zestawów ogrzewania podłogowego w naszym sklepie.